Jesteśmy jedną z  najdłużej działających Szkół Nauki Jazdy w Krośnie i Jaśle-ponad 25-letnie doświadczenie na rynku szkoleniowym. W tym czasie wyszkoliliśmy wielu nowych kierowców, którzy świetnie radzą sobie na drogach. Teoria, praktyka, jazda szkoleniowa na własnym placu manewrowym i w ruchu miejskim nowymi samochodami Suzuku Swift. Przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne oraz ćwiczenia na komputerowym programie egzaminacyjnym - możliwość badań lekarskich na miejscu.  Notujemy wysoką zdawalność na egzaminie państwowym-najwyższa zdawalność 2013  r. w Krośnie - informacja prasowa:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140606/KROSNO/140609737

  Zapraszamy.

Zgodnie z nowymi przepisami, które weszły w życie od dnia 19 stycznia 2013 r. kursant przed rozpoczęciem kursu jest obowiązany uzyskać numer PKK.

PKK jest to skrót od Profilu Kandydata na Kierowcę.  

Tylko z numerem PKK można rozpocząć szkolenie.

 W celu zdobycia tego numeru musisz udać się do właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania, urzędu i w wydziale komunikacji złożyć następujące dokumenty:

 - jedną wyraźną, kolorową fotografię, bez nakrycia głowy, lewy profil twarzy z widocznym uchem;

- dowód osobisty lub paszport  - dla stwierdzenia tożsamości;

- zgodę rodziców / opiekunów w przypadku gdy jeszcze nie osiągnąłeś pełnoletności i wymaganego wieku dla danej kategorii;

- wypełniony wniosek o wydanie prawa jazdy (powinieneś otrzymać go w urzędzie);

- orzeczenie lekarskie; ( możliwość zrobienia u nas na miejscu)

Szkolenia na kat. A1, A2, A i B.

 Nowe samochody  KIA RIO i motocykle Yamaha XJN6A, Honda CB500F z ABS, HONDA CB125F !!!